zapraszamy

Znana marka prosto z urzekającej Bretanii we Francji. Część koncernu Aquatonale. Nowoczesna firma, której produkty od prawie 20 lat chętnie używają kosmetyczki w ponad 35 krajach na świecie. Bogactwo składników pochodzi prosto z oceanu: kolagen morski, algi, morskie DNA, chitosan. Doskonałą jakość połączona ze skutecznością i bezpieczeństwem stosowania wsparta jest umiarkowanymi cenami, BeautyMed daje nie tylko piękno, ale także zdrowie i wspaniałe samopoczucie. Doskonałe produkty do pielęgnacji twarzy i ciała do użytku domowego oraz skuteczne i proste zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało.

 

To część hiszpańskiego koncernu TEGOR GROUP mającego siedzibę na zielonych wzgórzach Zatoki Biskajskiej. Koncern wyselekcjonował najbardziej ekskluzywne, naturalne składniki i wykreował kosmetyki w połączeniu z nowoczesnym procesem produkcji, oferując profesjonalne linie preparatów do twarzy, ciała i włosów.

 

To firma kosmetyczna produkująca linię luksusowych kosmetyków ekologicznych skierowana do świadomych konsumentów. Podczas produkcji kosmetyków wykorzystywane są przede wszystkim składniki pochodzące z certyfikowanych upraw, nie zawierają syntetycznych barwników i perfum oraz olejów mineralnych. W związku z tym, podczas zabiegów kosmetycznych ryzyko wywołania uczulenia zostaje całkowicie zminimalizowane.