Makijaż na każdą okazję

MAKIJAŻ NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Makijaż ślubny

W tym najważniejszym dniu każda kobieta chce wyglądać wyjątkowo. Suknia ślubna i odpowiednie uczesanie nie wystarczy, aby podkreślić urodę panny młodej. Makijaż ślubny może naprawdę wiele zdziałać.
Potrafi ukryć oznaki zmęczenia po nieprzespanej nocy oraz sprawi, że w dniu swojego ślubu będziesz czuła się jak księżniczka z bajki.

Umawiając się na wykonanie makijażu u profesjonalisty zaoszczędzisz sobie wiele niepotrzebnego stresu który nie powinien towarzyszyć tej uroczystości.

Kolorystyka makijażu będzie dobrana do twojej sukni i do wszystkich dodatków jak również do karnacji i fryzury.

Przed wykonaniem makijażu twoja cera zostanie odpowiednio przygotowana tak by makijaż utrzymał się przez całą noc.Wykonanie dobrego makijażu ślubnego nie polega jedynie na nałożeniu cieni i kolorów, zasadniczą role odgrywa tu przygotowanie odpowiedniego podkładu.

Aby uzyskać więcej informacji, dowiedzieć się jaka jest cena makijażu ślubnego, ustalić termin, prosimy kontaktować się telefonicznie lub drogą mailową.

Makijaż dzienny

Prawie każda kobieta do dobrego samopoczucia i pewności siebie potrzebuje odpowiedniego makijażu. Doradzimy Ci jaki makijaż doda Ci uroku i wdzięku.

Kiedy masz przed sobotą na przykład spotkanie biznesowe, brakuje ci pomysłu jaki makijaż będzie odpowiedni, umów się na spotkanie z profesjonalną wizażystką.

Zadzwoń pod nasz numer lub napisz maila aby ustalić termin wizyty.

Makijaż wieczorowy

Wybierasz się na kolację ze znajomymi a może na imprezę, chcesz wyglądać pięknie i świeżo? Dobierzemy Ci taki makijaż który będzie dopasowany do okoliczności jak i do twojej urody.

Aby uzyskać więcej informacji, dowiedzieć się jaka jest cena makijażu, ustalić termin, prosimy kontaktować się telefonicznie lub drogą mailową.