Witamy

ARTYKUŁY

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Są to semipermanentne (to znaczy półtrwałe, czyli utrzymujące się do chwili wypadnięcia rzęsy naturalnej, do której są przyklejone) przedłużenia rzęs wykonane z pojedynczych włókien syntetycznych o tak dobranym kształcie i rozmiarze, że wyglądają zupełnie jak prawdziwe. Są zakrzywione jak rzęsy naturalne, u podstawy grubsze i zwężają się ku końcom. Wykonane z poliestru, którego zaletą jest trwałość.

Tworzywa sztuczne rzadziej niż inne materiały wywołują uczulenie ludzkiej skóry. Badania potwierdzają częstsze występowanie niekorzystnych reakcji u osób, których rzęsy były przedłużane z użyciem włosów zwierząt. Przyklejane są pojedynczo, metodą 1 do 1 czyli rzęsa do rzęsy, w odległości 1 mm od powieki, dzięki czemu dają naturalny i elegancki efekt. Ich aplikacja samemu lub przez osoby nieprzeszkolone jest stanowczo odradzana. Rzęsy są zaprojektowane tak, aby w niedostrzegalny sposób naśladować rzęsy ludzkie. Są elastyczne, odporne na zginanie i poruszają się wraz z rzęsami naturalnymi. Przy ich regularnym uzupełnianiu można utrzymać trwały efekt.

Zabieg trwa około 3 godziny.Rzęsy są przedłużane bardzo gęsto. Doklejana jest rzęsa obok rzęsy. Niestety w większości innych salonów rzęsę syntetyczną dokleja się do co drugiej lub trzeciej rzęsy naturalnej. Podczas zabiegu doklejonych zostaje od 200 do 250 rzęs na parę oczu. Podczas gdy w innych salonach spotkają się Państwo z liczbą rzędu od 100 do 150 rzęs na parę oczu.

Dlatego właśnie warto skorzystać z naszych usług.

Polityka firmy zawsze skierowana jest ku zadowoleniu klientek.


Rodzaje rzęs

Każdy zabieg stylizacji rzęs jest dostosowany do indywidualnych potrzeb klientki. Rzęsy którymi dysponujemy dostępne są w różnych kolorach, rozmiarach i grubościach. Są aż 4 stopnie podwinięcia: (J)-naturalny, (B)-podkręcony, (C)-mocniej podkręcony, (D)-super podkręcony. Różne długości rzęs syntetycznych (od 5mm do 15mm) są podczas aplikacji tak dobierane, aby wiernie oddać kształt naturalnej linii rzęs.


Uzupełnianie rzęs

Naturalne rzęsy moją swój indywidualny swój cykl życia, rosną, wypadają, a na ich miejscu pojawiają się nowe. Cykl życia rzęsy wynosi ok. 60 do 90 dni. Gdy rzęsy naturalne skończą swój cykl życiowy wypadają pojedynczo z rzęsą przyklejoną. Możliwe jest to tylko przy stosowaniu metody jeden do jednego. Takie zachowanie rzęs jest całkowicie normalne i bez względu na to czy mamy wykonany zabieg czy nie. Dla utrzymania stałego efektu długich i gęstych rzęs konieczny jest zabieg uzupełniający. Po około 4 tygodni można przystąpić do uzupełniania rzęs.

Cena uzupełnianych rzęs to 3 zł od rzęsy.

Po skończonym zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs klientka dostaje instrukcje odnośnie pielęgnacji rzęs. Oko staje się bardziej wyraziste, wspaniale prezentuje się na zdjęciach i podczas uroczystości. Nie ma potrzeby malowania się rano i usuwania makijażu wieczorem, a ponadto rzęsy wyglądają pięknie bez względu na porę dnia czy nocy, codziennie! Jest to wspaniałe rozwiązanie dla osób zapracowanych, czy uprawiających sport.


Uwaga !!!

Wszystkie klientki mają różne rodzaje powiek, oczy są mniejsze lub większe, ma to wpływ na ilość uzupełnianych rzęs. Ponieważ na większych oczach gdzie linia rzęs jest dłuższa przypada więcej rzęs, więc również więcej jest ich do uzupełniania i odwrotnie przy mniejszej lini rzęs jest mniej do uzupełniania.

Rzęsy można jak najbardziej malować. Jest specjalnie przystosowana mascara do przedłużanych rzęs. Mascara ta nie zawiera składników szkodliwych dla kleju, m.in. glikolu i węglanów. Niestety większość mascar znanych firm dostępnych na rynku posiada takie związki.


Ważne

Po wykonanym zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs przez 24 godziny nie powinno się korzystać z saun, kąpieli parowych, basenów ani nie powinno się nadmernie moczyć rzęs w celu lepszego utwardzenia kleju.